Justyna Hinz-Rogowska

właściciel kliniki

Justyna Hinz-Rogowska, lekarz dentysta i właściciel Kliniki ROGOWSCY DENTAL CLINIC S.C., traktuje pacjenta tak, jakby sama chciała być traktowana. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, endodontycznym oraz medycynie estetycznej.

Zawsze stawia na rozmowę z pacjentem i najlepszą z możliwych opcji leczenia. Pacjenci cenią ją za dbałość o ich samopoczucie i za ogromne zaangażowanie
w proces leczenia.

Pasje? Oprócz stomatologii, taniec, a szczególnie salsa, rozwój osobisty i medycyna naturalna.

Dariusz Rogowski

właściciel kliniki

Dariusz Rogowski, lekarz dentysta i właściciel Kliniki ROGOWSCY DENTAL CLINIC S.C., realizuje z sukcesem kompleksowe przebudowy uśmiechu. Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem specjalizujący się m.in. w protetyce, chirurgii i implantologii.

Uważa, że dobre porozumienie między lekarzem a pacjentem sprawia, że rzeczy niemożliwe, stają się możliwe. Cel stawia sobie jeden – sprawiać, aby pacjent znów chciał się uśmiechać.

W sezonie przejeżdża na swoim rowerze setki kilometrów. Lubi nurkować w egzotycznych krajach.

Piotr Jakubowski, manager

Praca z ludźmi motywuje mnie do działania, a definiowanie i konstruktywne rozwiązywanie ewentualnych problemów sprawia mi dużą satysfakcję. Zajmuję się organizacją pracy w klinice.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na dziedzinie nauk społecznych. Jestem absolwentem zarządzania, jednocześnie cały czas poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności.

Czas wolny spędzam aktywnie. Lubię podróżować, wędrować po górach, szczególnie zimą, a fale obserwuję niekoniecznie z brzegu. Słucham jazzu i rocka.

lek.dent. Anna Engel, lekarz

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Pracuję w moim wymarzonym w dzieciństwie zawodzie. Ustawiczne kształcenie, praca na najlepszym sprzęcie, zgrany zespół pomagają mi każdego dnia dawać z siebie wszystko co najlepsze moim Pacjentom. Ich uśmiech sprawia mi radość i satysfakcję.

Interesuję się stomatologią mikroskopową, endodoncją, protetyką i chirurgią.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, kocham plażę, gorące Słońce, aktywny wypoczynek i inspirującą lekturę.

lek.dent. Emilia Gindera, lekarz

Ukończyłam kierunek lekarsko – dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym Karola Marcińskiego w Poznaniu. Aby wypełniać swoje powołanie najlepiej jak to możliwe, nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach oraz szkoleniach.

Swoją pracę najbardziej cenię za możliwość przywracania Pacjentom zdrowego i pięknego uśmiechu oraz pewności siebie. Leczenie wykonuję bardzo delikatnie, zależy mi na tym, aby wizyta była miłym wspomnieniem. Lubię bezpośredni kontakt z Pacjentami, których traktuje w holistyczny sposób. Zawsze dokładnie tłumaczę cały przebieg leczenia, rozmawiam o wątpliwościach i obawach. Uważam, że Pacjent to przede wszystkim człowiek, a nie kolejny „przypadek medyczny”.

Jestem osobą spokojną, łagodną, o ogromnej cierpliwości . W ludziach cenię szczerość, otwartość oraz kulturę osobistą. Prywatnie jestem wielką fanką musicali, sama również uwielbiam śpiewać.

lek. dent. Anna Gołębiowska, lekarz

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prywatnie żona i mama. W pracy stawiam na dobrą komunikację z pacjentem i trwałe, solidne efekty leczenia.

Wolny czas lubię poświęcać na jogę, spacery po plaży albo dobrą książkę i ciastko 🙂

lek. dent. Artur Gołębiowski, lekarz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W kręgu moich zainteresowań znajduje się chirurgia stomatologiczna. Wiedzę oraz doświadczenie w tych dziedzinach pogłębiam praktyką oraz kursami doskonalącymi. Celem jaki stawiam sobie w karierze jest kompleksowe oraz wielospecjalistyczne leczenie pacjentów.

Motto w pracy codziennej : ” Przyjmuj pacjenta tak, jak sam chciałbyś być przyjęty”.

lek. dent. Adam Kubacki, lekarz

Ukończyłem Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2015 roku. W pracy przywiązuję dużą uwagę do detali.
Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna,a celem wszechstronny rozwój i leczenie moich Pacjentów według najwyższych standardów.

Prywatnie jestem gitarzystą i fanem sportów wszelakich.

lek.dent. Marta Klimsiak, lekarz

Stomatologia jest moją pasja, a we wszystkim, co robię dąży do perfekcji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Zawsze szukam rozwiązań najlepszych z możliwych. Uważam, że dobry plan leczenia i chęci Pacjenta to już połowa sukcesu, aby cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Metamorfozy uśmiechu, w których się specjalizuję, sprawiają mi niesamowitą radość. Bezgranicznie angażuje się w to, co robię, a dobro Pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Uśmiech i zadowolenie Pacjenta to największa nagroda, która daje mi siłę i motywuje, aby być jeszcze lepszą wersją siebie niż była wcześniej.

To, co najbardziej cenię w swojej pracy to zaufanie Pacjentów oraz możliwości przekraczania własnych granic. Prywatnie lubię podróżować i aktywnie spędzać wolny czas.

Magdalena Bielenda, higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku ze specjalizacją pielęgniarstwo. Ukończyłam również Studium Policealne w Gdańsku, kierunek higienistka stomatologiczna. Swoje doświadczenie zawodowe wzbogacam, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach.

Jestem osobą miłą, energiczną i bardzo otwartą. Swoją pracę bardzo cenię za możliwość ciągłego rozwoju, kontaktu z Pacjentami i możliwość poznawania ich osobowości. Posiadam bardzo silne poczucie odpowiedzialności, z należytą starannością wykonuje wszystkie powierzone mi zadania.

Prywatnie uwielbiam fotografować, podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Gdy byłam mała, moim marzeniem było zostać piosenkarką. Przywiązuję bardzo dużą wagę do kontaktów międzyludzkich. Lubię rozmawiać z ludźmi i poznawać ich historie życiowe.

Magdalena Bielenda
higienistka stomatologiczna

Magdalena Żylicz, opiekun pacjenta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam także policealne studium o kierunku higienistka stomatologiczna, co znacznie wpłynęło na mój rozwój zawodowy.

W Klinice pracuję od 2013 roku. Na początku pełniłam funkcję rejestratorki medycznej, od 2019 roku jestem Opiekunem Pacjenta. Dbam o to, by proces leczenia przebiegał jak najsprawniej, a Pacjent czuł się u Nas pewnie i bezpiecznie.

Relaksuję się jeżdżąc rowerem oraz czytając dobrą książkę. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Magdalena Żylicz
opiekun pacjenta

Agnieszka Bajcar, rejestratorka medyczna

Z Kliniką związana jestem od 2017r. Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku Zdrowie publiczne oraz Pedagogika resocjalizacyjna z penitencjarystyką.

Jestem osobą punktualną, pomocną, zawsze gotową do działania. Uważam, że niemożliwe nie istnieje. Chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych.

Moją pasją są podróże, gdyż jestem ciekawa świata – nowych kultur, wyznań , innych ludzi. W wolnym czasie relaksuje się z kubkiem herbaty w ręce, czytając kryminały. Uwielbiam adrenalinę. Moim marzeniem jest skok ze spadochronem.

Agnieszka Bajcar
rejestratorka medyczna

Natalia Majewska, rejestratorka medyczna

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją. Ukończenie tego kierunku studiów pozwoliło mi bardziej zrozumieć innych ludzi. Na co dzień interesuję się psychologią.

Jestem osobą komunikatywną i otwartą. Swój wolny czas lubię spędzać z synkiem, mężem i przyjaciółmi. Bardzo lubię swoją pracę, która daje mi satysfakcję i możliwość poznawania nowych ludzi. Mój ulubiony cytat: „Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi.”

Natalia Majewska
rejestratorka medyczna

Martyna Kliszcz, rejestratorka medyczna

Opis wkrótce.

Martyna Kliszcz
rejestratorka medyczna

Justyna Andrzejewska, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną w Słupsku o profilu Asystentka stomatologiczna. Jestem osobą radosną i miłą. Kocham zwierzęta. Lubię czytać książki, podróżować i oglądać filmy.

Uwielbiam kuchnie włoską i meksykańską. Moim największymi marzeniem są: skok ze spadochronem, skok na bungee i lot szybowcem.

Justyna Andrzejewska
asystentka stomatologiczna

Kamila Chałubińska, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam Studia wyższe licencjackie na kierunku Geografia specjalność turystyka Akademia Pomorska w Słupku, a następnie Studium policealne w Słupsku gdzie uzyskałam dyplom Asystentki oraz Higienistki stomatologicznej. Aby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki, nieustannie poszerzam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w różnych kursach oraz szkoleniach.

Swoją pracę uwielbiam i najbardziej cenię za to, że mam nieustanny kontakt z Pacjentami, którym jestem bezgranicznie oddana. Jestem osobą miłą, zawsze uśmiechniętą, odpowiedzialną i sumienną. Pacjenci oraz pracownicy zawsze mogą liczyć na moją pomoc.

Prywatnie jestem dumną mamą Laury, marzącą o tym, by dobrze wychować swoją córeczkę. Gdy samabyłam mała chciałam zostać policjantką. W wolnych chwilach uwielbiam jeździć na rowerze oraz spędzać czas na zabawie ze swoją córeczką. Oprócz tego mocno stawiam na samorozwój.

Kamila Chałubińska
asystentka stomatologiczna

Aleksandra Kołodziej, asystentka stomatologiczna

Jestem absolwentką Berufskolleg Hansaschule w Münster(2006r) .Doświadczenia zawodowego nabrałam pracując do 2013r.u dr.Weers w Münster.

W roku 2014r.po przyjeździe do Polski podjęłam zatrudnienie w Rogowscy Dental Clinic Ukończyłam wiele szkoleń w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

W życiu codziennym jestem osobą tolerancyjną,otwartą i elastyczną. Nie mam problemów z przystosowaniem się do otoczenia. Potrafię czerpać radość i satysfakcję z bieżącej chwili.

Swój wolny czas poświęcam swojej córeczce Antosi.

Aleksandra Kołodziej
asystentka stomatologiczna

Natalia Kot, asystentka stomatologiczna

Pochodzę z małej miejscowości położonej nad jeziorem Łebsko otoczonej Słowińskim Parkiem Narodowym. W 2007 roku rozpoczęłam pracę jako pielęgniarka stomatologiczna w Londynie, tam ukończyłam szkołę i zdobyłam doświadczenie w zawodzie. Po 13 latach pracy za granicą postanowiłam powrócić do Polski i podjąć pracę w Rogowscy Dental Clinic jako asystentka stomatologiczna.

Interesuję się stomatologią. W wolnym czasie pływam i jeżdżę na rowerze. Uważam, że: „Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy.” Victor Hugo.

Natalia Kot
asystentka stomatologiczna

Adela Kucharska, asystentka stomatologiczna

Jestem szybka, zwinna i zawsze uśmiechnięta. Przede wszystkim lubię swoją pracę, która daje mi dużo satysfakcji.

Mam duszę artystyczną – uwielbiam rysować oraz wykonywać wszelkiego typu prace plastyczne. Wolny czas spędzam na spacerach z ukochanymi psami.

Adela Kucharska
asystentka stomatologiczna

Dorota Sadowska, asystentka stomatologiczna

Jestem osobą pogodną energiczną, z poczuciem humoru. Moim pozytywnym nastawieniem chcę zarażać ludzi wokół. Asystentką stomatologiczną zostałam, aby pomagać ludziom i zdobywać nowe umiejętności. Praca z fajnymi ludźmi daje mi dużo satysfakcji.

Po pracy najwięcej czasu spędzam z moją kochaną córeczką. Lubię słuchać muzyki, spacerować i spędzać czas z przyjaciółmi.

Dorota Sadowska
asystentka stomatologiczna

Karolina Molęda, asystentka stomatologiczna

Urodziłam się i wychowałam w Słupsku. Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego. Doświadczenie zawodowe zdobywam na co dzień w gabinecie stomatologicznym pełniąc funkcję asystentki stomatologicznej. Wspieram pacjentów podczas wizyt, asystuję podczas zabiegów stomatologicznych, dbam o czystość gabinetów.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do ludzi, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Karolina Molęda
asystentka stomatologiczna

Agnieszka Pająk, asystentka stomatologiczna

W Klinice pracuje jako asystentka stomatologiczna. Swoją pracę najbardziej cenię za to, że mam nieustanny kontakt z pacjentem oraz za to, że każdego dnia odkrywam i poznaje nowy wymiar stomatologii.

Prywatnie interesuję się psychologią oraz tańcem latynoskim.

Agnieszka Pająk
asystentka stomatologiczna

Izabela Śpiewak, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam technikum architektury krajobrazu oraz policealną szkole medyczną o kierunku asystentka stomatologiczna. W zawodzie asystentki lubię to, że mogę poznawać nowych, ciekawych ludzi oraz obserwować postępy w ich leczeniu.

Interesuje mnie również leczenie opierające się o zakres chirurgii, którą nadal zgłębiam.
Jestem osobą ambitną i sumienną, dążącą do celu poprzez ciężką pracę. Sympatyczną i wyrozumiałą, zawsze można liczyć na moje wsparcie. Poza pracą lubię podróżować, jeździć na rowerze oraz zajmować się roślinami.

Izabela Śpiewak
asystentka stomatologiczna

Aleksandra Tomaszewska, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Słupsku oraz Policealną Szkołę Medyczną w Słupsku – o profilu Asystentka stomatologiczna oraz Higienistka stomatologiczna. Aktualnie kontynuuję naukę w Policealnej Szkole Medycznej o profilu Elektro-radiolog. Swoje doświadczenie zawodowe nieustannie wzbogacam uczestnicząc w różnych kursach oraz szkoleniach.
W zawodzie asystentki najbardziej cenię to, że mam nieustanny kontakt z Pacjentami, którym jestem bezgranicznie oddana. Praca jest moją pasja, ponieważ każdego dnia odkrywam i poznaje nowy wymiar stomatologii. Jestem osobą miła, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą. Nikogo nie naśladuję i zawsze podążam swoją wyznaczoną drogą. Jestem pewna siebie, optymistyczna i pomysłowa.

W ludziach najbardziej cenię wrażliwość, poczucie humoru, odwagę i mądrość. Posiadam wiele zainteresowań i pasji. Najbardziej lubię podróżować, oglądać filmy, słuchać muzyki, śpiewać i spędzać czas z dwójką swoich wspaniałych dzieciaków. Największym moim marzeniem jest zwiedzić i poznać cały świat.

Aleksandra Tomaszewska
asystentka stomatologiczna

Karolina Żochowska, specjalista ds. czystości

Pracuje w Rogowscy Dental Clinic od ponad roku. Zajmuje się dbaniem o czystość obiektu. Jestem sympatyczną i miłą osobą.

W wolnych chwilach lubię długie spacery nad morzem.

Karolina Żochowska
specjalista ds. czystości