Justyna Hinz-Rogowska

właściciel kliniki

Justyna Hinz-Rogowska, lekarz dentysta i właściciel Kliniki ROGOWSCY DENTAL CLINIC S.C., traktuje pacjenta tak, jakby sama chciała być traktowana. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, endodontycznym oraz medycynie estetycznej.

Zawsze stawia na rozmowę z pacjentem i najlepszą z możliwych opcji leczenia. Pacjenci cenią ją za dbałość o ich samopoczucie i za ogromne zaangażowanie
w proces leczenia.

Pasje? Oprócz stomatologii, taniec, a szczególnie salsa, rozwój osobisty i medycyna naturalna.

Dariusz Rogowski

właściciel kliniki

Dariusz Rogowski, lekarz dentysta i właściciel Kliniki ROGOWSCY DENTAL CLINIC S.C., realizuje z sukcesem kompleksowe przebudowy uśmiechu. Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem specjalizujący się m.in. w protetyce, chirurgii i implantologii.

Uważa, że dobre porozumienie między lekarzem a pacjentem sprawia, że rzeczy niemożliwe, stają się możliwe. Cel stawia sobie jeden – sprawiać, aby pacjent znów chciał się uśmiechać.

W sezonie przejeżdża na swoim rowerze setki kilometrów. Lubi nurkować w egzotycznych krajach.

Piotr Jakubowski, manager

Praca z ludźmi motywuje mnie do działania, a definiowanie i konstruktywne rozwiązywanie ewentualnych problemów sprawia mi dużą satysfakcję. Zajmuję się organizacją pracy w klinice.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na dziedzinie nauk społecznych. Jestem absolwentem zarządzania, jednocześnie cały czas poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności.

Czas wolny spędzam aktywnie. Lubię podróżować, wędrować po górach, szczególnie zimą, a fale obserwuję niekoniecznie z brzegu. Słucham jazzu i rocka.

lek.dent. Anna Engel, lekarz

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Pracuję w moim wymarzonym w dzieciństwie zawodzie. Ustawiczne kształcenie, praca na najlepszym sprzęcie, zgrany zespół pomagają mi każdego dnia dawać z siebie wszystko co najlepsze moim Pacjentom. Ich uśmiech sprawia mi radość i satysfakcję.

Interesuję się stomatologią mikroskopową, endodoncją, protetyką i chirurgią.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, kocham plażę, gorące Słońce, aktywny wypoczynek i inspirującą lekturę.

lek.dent. Emilia Gindera, lekarz

Ukończyłam kierunek lekarsko – dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym Karola Marcińskiego w Poznaniu. Aby wypełniać swoje powołanie najlepiej jak to możliwe, nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych kursach oraz szkoleniach.

Swoją pracę najbardziej cenię za możliwość przywracania Pacjentom zdrowego i pięknego uśmiechu oraz pewności siebie. Leczenie wykonuję bardzo delikatnie, zależy mi na tym, aby wizyta była miłym wspomnieniem. Lubię bezpośredni kontakt z Pacjentami, których traktuje w holistyczny sposób. Zawsze dokładnie tłumaczę cały przebieg leczenia, rozmawiam o wątpliwościach i obawach. Uważam, że Pacjent to przede wszystkim człowiek, a nie kolejny „przypadek medyczny”.

Jestem osobą spokojną, łagodną, o ogromnej cierpliwości . W ludziach cenię szczerość, otwartość oraz kulturę osobistą. Prywatnie jestem wielką fanką musicali, sama również uwielbiam śpiewać.

lek.dent. Emilia Krzemińska, lekarz

Opis wkrótce

lek. dent. Jurek Albin, lekarz

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu (Ukraina). Nostryfikację dyplomu uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.
Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. W swoim zawodzie najbardziej cenię kontakt z ludźmi, możliwość ciągłego doskonalenia się i profesjonalizm.
W wolnym czasie spędzam czas z rodziną.

lek. dent. Adam Kubacki, lekarz

Ukończyłem Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2015 roku. W pracy przywiązuję dużą uwagę do detali.
Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna,a celem wszechstronny rozwój i leczenie moich Pacjentów według najwyższych standardów.

Prywatnie jestem gitarzystą i fanem sportów wszelakich.

lek.dent. Monika Kubacka, lekarz

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję. Wykonuję ją z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach.

Prywatnie lubię jazdę konną i dobrą książkę.

Magdalena Żylicz, opiekun pacjenta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam także policealne studium o kierunku higienistka stomatologiczna, co znacznie wpłynęło na mój rozwój zawodowy.

W Klinice pracuję od 2013 roku. Na początku pełniłam funkcję rejestratorki medycznej, od 2019 roku jestem Opiekunem Pacjenta. Dbam o to, by proces leczenia przebiegał jak najsprawniej, a Pacjent czuł się u Nas pewnie i bezpiecznie.

Relaksuję się jeżdżąc rowerem oraz czytając dobrą książkę. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Magdalena Żylicz
opiekun pacjenta

Agnieszka Antropik, rejestratorka medyczna

Z Kliniką związana jestem od 2017r. Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku Zdrowie publiczne oraz Pedagogika resocjalizacyjna z penitencjarystyką.

Jestem osobą punktualną, pomocną, zawsze gotową do działania. Uważam, że niemożliwe nie istnieje. Chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych.

Moją pasją są podróże, gdyż jestem ciekawa świata – nowych kultur, wyznań , innych ludzi. W wolnym czasie relaksuje się z kubkiem herbaty w ręce, czytając kryminały. Uwielbiam adrenalinę. Moim marzeniem jest skok ze spadochronem.

Agnieszka Antropik
rejestratorka medyczna

Magdalena Binczycka, rejestratorka medyczna

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Słupsku oraz Policealną Szkołę o profilu rejestratorka medyczna.
Nieustannie poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
Pracując na rejestracji najbardziej doceniam bezpośredni kontakt z pacjentem. Moja praca daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia.
Jestem osobą komunikatywną, empatyczną, odpowiedzialną, otwartą na ludzi. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta.
Moja chwila… to czas spędzony nad dobrą i ciekawą książką. Relaks i oderwanie od rzeczywistości przynosi mi wyjście do teatru.
W życiu prywatnym jestem spełnioną mamą trójki dzieci i szczęśliwą żoną.

Magdalena Binczycka
rejestratorka medyczna

Natalia Majewska, rejestratorka medyczna

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją. Ukończenie tego kierunku studiów pozwoliło mi bardziej zrozumieć innych ludzi. Na co dzień interesuję się psychologią.

Jestem osobą komunikatywną i otwartą. Swój wolny czas lubię spędzać z synkiem, mężem i przyjaciółmi. Bardzo lubię swoją pracę, która daje mi satysfakcję i możliwość poznawania nowych ludzi. Mój ulubiony cytat: „Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi.”

Natalia Majewska
rejestratorka medyczna

Natalia Kot, higienistka stomatologiczna

Pochodzę z małej miejscowości położonej nad jeziorem Łebsko otoczonej Słowińskim Parkiem Narodowym. W 2007 roku rozpoczęłam pracę jako pielęgniarka stomatologiczna w Londynie, tam ukończyłam szkołę i zdobyłam doświadczenie w zawodzie. Po 13 latach pracy za granicą postanowiłam powrócić do Polski i podjąć pracę w Rogowscy Dental Clinic jako asystentka stomatologiczna.

Interesuję się stomatologią i dlatego podjęłam dalszą naukę. Ukończyłam studium na kierunku higienistka stomatologiczna. Uczestnicząc szkoleniach, konferencjach oraz webinarach swoim pacjentom mogę zaoferować lepszą wersję samej siebie.

W wolnym czasie pływam i jeżdżę na rowerze. Uważam, że: „Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy.” Victor Hugo.

Natalia Kot
higienistka stomatologiczna

Aleksandra Kołodziej, asystentka stomatologiczna

Jestem absolwentką Berufskolleg Hansaschule w Münster(2006r) .Doświadczenia zawodowego nabrałam pracując do 2013r.u dr.Weers w Münster.

W roku 2014r.po przyjeździe do Polski podjęłam zatrudnienie w Rogowscy Dental Clinic Ukończyłam wiele szkoleń w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

W życiu codziennym jestem osobą tolerancyjną,otwartą i elastyczną. Nie mam problemów z przystosowaniem się do otoczenia. Potrafię czerpać radość i satysfakcję z bieżącej chwili.

Swój wolny czas poświęcam swojej córeczce Antosi.

Aleksandra Kołodziej
asystentka stomatologiczna

Malwina Kołodziej, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną, dzięki której mogę spełniać się zawodowo. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej ale także chirurgii oraz implantologii.
Lubię swoją prace, ponieważ współczesna stomatologia wymaga od asystentek nieustannego podnoszenia swoich kompetencji.
Udzielam Pacjentom wsparcia, pomagam się zrelaksować i zmniejszyć stres związany z leczeniem czy zabiegami.

Jestem osobą empatyczną, odpowiedzialną, z poczuciem humoru. Staram się optymistycznie patrzeć na świat i zwalczać wszystkie przeszkody stojące na drodze do upragnionego celu. Angażuje się w każde powierzone mi zadanie i wykonuje je jak najlepiej.
Kocham naturę, długie spacery i zachody słońca.

Malwina Kołodziej
asystentka stomatologiczna

Patrycja Kowalczyk, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam ratownictwo medyczne na Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz studium policealne kierunek asystentka stomatologiczna.
Jestem osobą sympatyczną, sumienną, pomocną i pozytywnie nastawioną do ludzi. W pracy asystentki cenię sobie to że mam kontakt z pacjentem oraz możliwość ciągłego rozwoju.

W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, słuchać muzyki i aktywnie spędzać czas z moimi dziećmi.

Patrycja Kowalczyk
asystentka stomatologiczna

Lidia Krep, asystentka stomatologiczna

Jestem absolwentką Charkowskiego Basic Medical College(Ukraina), od 2008 roku pracuję jako asystentka stomatologiczna.
Bardzo lubię swoją pracę, a w szczególności pomoc przy zabiegach chirurgicznych. Fascynują mnie również zabiegi estetyczne.
Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą i życzliwą. W pracy za najważniejsze uważam to, aby pacjent podczas leczenia czuł się bezpiecznie, a lekarz wykonywał swoją pracę komfortowo.

Wolny czas spędzam z rodziną i bliskimi. Jestem osobą kreatywną. Śpiewam i słucham muzyki, robię makijaże i świetne fryzury. Cenię życie i staram się nie marnować czasu. Kocham ludzi i to co robię.

Lidia Krep
asystentka stomatologiczna

Adela Kucharska, asystentka stomatologiczna

Jestem szybka, zwinna i zawsze uśmiechnięta. Przede wszystkim lubię swoją pracę, która daje mi dużo satysfakcji.

Mam duszę artystyczną – uwielbiam rysować oraz wykonywać wszelkiego typu prace plastyczne. Wolny czas spędzam na spacerach z ukochanymi psami.

Adela Kucharska
asystentka stomatologiczna

Karolina Molęda, asystentka stomatologiczna

Urodziłam się i wychowałam w Słupsku. Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego. Doświadczenie zawodowe zdobywam na co dzień w gabinecie stomatologicznym pełniąc funkcję asystentki stomatologicznej. Wspieram pacjentów podczas wizyt, asystuję podczas zabiegów stomatologicznych, dbam o czystość gabinetów.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do ludzi, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Karolina Molęda
asystentka stomatologiczna

Agnieszka Pająk, asystentka stomatologiczna

W Klinice pracuje jako asystentka stomatologiczna. Swoją pracę najbardziej cenię za to, że mam nieustanny kontakt z pacjentem oraz za to, że każdego dnia odkrywam i poznaje nowy wymiar stomatologii.

Prywatnie interesuję się psychologią oraz tańcem latynoskim.

Agnieszka Pająk
asystentka stomatologiczna

Dorota Sadowska, asystentka stomatologiczna

Jestem osobą pogodną energiczną, z poczuciem humoru. Moim pozytywnym nastawieniem chcę zarażać ludzi wokół. Asystentką stomatologiczną zostałam, aby pomagać ludziom i zdobywać nowe umiejętności. Praca z fajnymi ludźmi daje mi dużo satysfakcji.

Po pracy najwięcej czasu spędzam z moją kochaną córeczką. Lubię słuchać muzyki, spacerować i spędzać czas z przyjaciółmi.

Dorota Sadowska
asystentka stomatologiczna

Izabela Sobierańska, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam technikum architektury krajobrazu oraz policealną szkole medyczną o kierunku asystentka stomatologiczna. W zawodzie asystentki lubię to, że mogę poznawać nowych, ciekawych ludzi oraz obserwować postępy w ich leczeniu.

Interesuje mnie również leczenie opierające się o zakres chirurgii, którą nadal zgłębiam.
Jestem osobą ambitną i sumienną, dążącą do celu poprzez ciężką pracę. Sympatyczną i wyrozumiałą, zawsze można liczyć na moje wsparcie. Poza pracą lubię podróżować, jeździć na rowerze oraz zajmować się roślinami.

Izabela Sobierańska
asystentka stomatologiczna

Aleksandra Tomaszewska, asystentka stomatologiczna

Ukończyłam Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Słupsku oraz Policealną Szkołę Medyczną w Słupsku – o profilu Asystentka stomatologiczna oraz Higienistka stomatologiczna. Aktualnie kontynuuję naukę w Policealnej Szkole Medycznej o profilu Elektro-radiolog. Swoje doświadczenie zawodowe nieustannie wzbogacam uczestnicząc w różnych kursach oraz szkoleniach.
W zawodzie asystentki najbardziej cenię to, że mam nieustanny kontakt z Pacjentami, którym jestem bezgranicznie oddana. Praca jest moją pasja, ponieważ każdego dnia odkrywam i poznaje nowy wymiar stomatologii. Jestem osobą miła, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą. Nikogo nie naśladuję i zawsze podążam swoją wyznaczoną drogą. Jestem pewna siebie, optymistyczna i pomysłowa.

W ludziach najbardziej cenię wrażliwość, poczucie humoru, odwagę i mądrość. Posiadam wiele zainteresowań i pasji. Najbardziej lubię podróżować, oglądać filmy, słuchać muzyki, śpiewać i spędzać czas z dwójką swoich wspaniałych dzieciaków. Największym moim marzeniem jest zwiedzić i poznać cały świat.

Aleksandra Tomaszewska
asystentka stomatologiczna