Oferta pracy – Lekarz stomatolog /dentysta

Jeśli jesteś lekarzem dentystą, chcesz się rozwijać w kierunku protetyki, pracować w zespole, w którym zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc, złóż swoją ofertę!

Jesteśmy Kliniką stomatologiczną, w której stawiamy na najwyższą jakość leczenia, z możliwością pełnej diagnostyki na miejscu w Klinice. Udoskonalamy nasze procedury aby wszystkim pracowało się sprawniej, a pacjenci widzieli Nasz wkład i zaangażowanie. Rozwijamy talenty zapewniając programy, które pomagają podnosić kwalifikacje zawodowe.

Minimalne kwalifikacje:
2 letnie doświadczenie zawodowe

Preferowane kwalifikacje:
3 letnie doświadczenie zawodowe
profesjonalne podejścia do pacjenta, zainteresowanie w kierunku protetyki najlepiej potwierdzone ukończonymi kursami

O warunkach pracy:
• Pełny terminarz pacjentów,
• Ponadprzeciętne zarobki,
• Pracę na wysokiej jakości sprzęcie, m.in. nowoczesne unity SIRONA (końcówki ze światłem), mikroskopy KAPS, mikromotory endodontyczne MORITA, lupy stomatologiczne, kamery wewnątrzustne,
• Zespół lekarzy chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem,
• Praca „na cztery ręce” wraz z wykwalifikowaną asystentką,
• Możliwość wykonania punktowego zdjęcia RTG w każdym z gabinetów,
• Posiadamy własną pracownię diagnostyczną: cyfrowy pantomogram i tomograf.

Lokalizacja:
Rogowscy Dental Clinic s.c.
ul. Morcinka 19
76-200 Słupsk
www.rogowski.pl

Złóż ofertę za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@rogowski.pl
Więcej szczegółów dotyczących współpracy pod nr tel. 696 748 44

Klinika stomatologiczna ROGOWSCY DENTAL CLINIC S.C. zatrudni: asystentkę stomatologiczną

Lubisz pracę z ludźmi? Dołącz do naszego zespołu!
Realizujemy naszą misję dawania ludziom powodów do uśmiechu.

Opis stanowiska:
• Aktywna współpraca z lekarzem w pracy „na cztery ręce”,
• Przygotowywanie stanowiska lekarza przed i po zabiegu,
• Dbałość o czystość oraz sterylność gabinetu zabiegowego,
• Uzupełnianie materiałów stomatologicznych,
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (ukończona szkoła asystentki)
• Mile widziane doświadczenie w zawodzie,
• Umiejętności organizacyjne oraz współpraca w zespole,
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta (u nas pacjent jest najważniejszy),
• Dyspozycyjność- praca według harmonogramu

Oferujemy:
• Pracę w prestiżowej klinice ze stabilną pozycją na rynku,
• Wysokiej jakości sprzęt i materiały,
• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prosimy o umieszczenie w CV następującej oraz o klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aplikację wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@rogowski.pl

Klinika stomatologiczna ROGOWSCY DENTAL CLINIC S.C. zatrudni: higienistkę stomatologiczną

Oferujemy:
– pracę w prestiżowej firmie ze stabilną pozycją na rynku,
– rozbudowaną bazę pacjentów,
– sześć w pełni wyposażonych gabinetów (unity marki Sirona, systemy ssące Dürr Dental, lupy stomatologiczne, mikroskopy Kaps, skalery marki Sirona oraz Woodpecker, piaskarki EMS i NSK , elektroniczną sondę perio, itp.)
– rejestrację pacjentów,
– komfortowe zaplecze socjalne,
– elastycznie dopasowane godziny pracy,
– atrakcyjne warunki finansowe,

Wykwalifikowany personel:
– dyplomowane asystentki stomatologiczne,
– dyplomowaną higienistkę stomatologiczną,
– profesjonalne rejestratorki medyczne,

Współpracę z zespołem medycznym:
– lekarze stomatolodzy,
– lekarze protetycy,
– lekarze endodonci,
– lekarz chirurg-implantolog,

Wymagamy:
– umiejętności samodzielnego tworzenia i zarządzania własnym stanowiskiem pracy,
– łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
– wysokiej kultury osobistej, życzliwości oraz cierpliwości,
– solidności oraz poczucia estetyki,
– gotowości do podnoszenia kwalifikacji,
umiejętności współpracy z zespołem.